Çevre ve Doğal Yaşam

“Filli Boya Renkli Barınaklar” Projesi

Filli Boya ve Haçiko Elele Verdi, Barınakları Renklendirdi…

Türk Boya sektörünün lideri Filli Boya’nın; sosyal sorumluluk bilinciyle Gazeteci Ömür Gedik’in başkanlığında kurulan Haçiko Derneği ile birlikte 21 Temmuz – 04 Ağustos 2011 düzenlendiği “Filli Boya ile Renkli Barınaklar” kampanyası sosyal medyada yoğun ilgi ve destekle gerçekleştirildi.

Filli Boya’nın facebook sayfasındaki kampanya katılım formunu doldurularak paylaşanlar ve Filli Boya’nın twitter adresinden yayınlanan kampanya mesajı retweet edenler adına Filli Boya barınaklara 1 kg. boya yardımı yaptı. Bu projeyle küçük can dostlarımız renkli ve hijyenik yuvalarına kavuşmuş oldu.

“Filli Boya ile Renkli Barınaklar” kampanyasıyla 1 milyona yakın duyarlı vatandaşın, hayvan severin sağduyusu harekete geçirilerek yardıma muhtaç, sahipsiz hayvanların yaşadığı barınaklara dikkat çekildi, konuyla ilgili duyarlılık oluşturuldu.

Haçiko Derneği (Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği) tarafından tespit edilen ve 4.000’i aşkın yardıma muhtaç, sahipsiz hayvanın yaşadığı 10 barınağa Filli Boya tarafından boyaları kampanyanın tamamlanmasının ardından teslim edildi.

Kampanya kapsamında;

  • Kadıköy Belediyesi Hayvan Bakım Merkezi,
  • Yedikule Hayvan Barınağı,
  • Bayrampaşa Belediye Barınağı,
  • Silivri Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi,
  • Kemerburgaz Doğal Yaşam Alanı,
  • Büyükçekmece Belediyesi Çakmaklı Hayvan Barınağı,
  • Üsküdar Hayvan Barınağı,
  • Şarköy Hayvan Barınağı, Çanakkale Hayvan Barınağı
  • ve Büyükada Hayvan Barınağı’na

boyaları teslim edilerek, 3.600 metrekareden fazla alanın renklendirilmesi sağlandı, Barınaklar hayan sevenlerin aileleri ile daha sık ziyaret edebilmeleri için için temiz ve bakımlı hale getirildi.

Haçiko Derneği kurucusu Gazeteci Ömür Gedik’in katılımıyla gerçekleştirilen kısa barınak ziyaretine basının katılımı da sağlanarak duyarlı tüm vatandaşların; hayvan severlerin bu konuya olan ilgisi artırılmaya çalışıldı.

Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM