Dekoratif Boya

Dekoratif Boya, çeşitli renk tonları ve uygulama teknikleriyle duvarlarınızda farklı fonlar yaratmanıza imkan sunar. Nasıl bir tarz yaratmak istediğinize bağlı olarak ister duvarlarınızın tamamını isterseniz bir kısmını dekoratif boyama teknikleriyle süsleyebilirsiniz. Dekoratif Boya uygulamasına başlamadan önce farklı tekniklere göz atmanızı öneririz. Zengin dekoratif boya renkleri ve renk kartelası seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Unutmayın dekoratif boyama, tekniğine uygun yapıldığında mekana apayrı bir hava katar ve dekorasyonu zengin gösterir.

Duvarlarınızda romantik bir tarz yaratmak istiyorsanız Alpina Style İnci Doku Renk Kartelası’na, antik bir tarz yaratmak için Alpina Style Dalgalı Doku Renk Kartelası’na göz atabilirsiniz. Bunlar bizim önerilerimiz, hayal gücünüzü kullanmaktan çekinmeyin! Farklı renkleri, farklı uygulama teknikleriyle birleştirerek bambaşka fonlar yaratmanız mümkün.Dekoratif Boya Renk Kartelası

Dekoratif boyama tek renk kullanarak yapılabildiği gibi farklı renklerin birleşimiyle de uygulanabilir. Açık ve koyu tonları tercih ederek duvarlarınızda farklı dokular yaratabilirsiniz. Dekoratif boya uygulamanıza ek olarak ışıklandırma ve aksesuarlar kullanarak ev ya da iş yerinizde stil sahibi bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Dekoratif boya uygulamasında farklı renkleri kullanmak uygulamanın etkisini artıracaktır. Seçtiğiniz rengin açık ve koyu tonlarını kullanarak ya da zıt renklerden faydalanarak bunu yapmanız mümkün. Ancak bu renk seçiminin dekorasyonu doğrudan etkileyeceğini unutmayın. Örneğin tabanda açık bir bej tonu, üzerine daha koyu bir renk tonuyla dekoratif boyama yapabilirsiniz. Seçeceğiniz aksesuarlarda bu renklere uyum sağlayacak üçüncü bir renk kullanabilir daha sade bir hava yaratmak içinse açık ya da koyu bej renginden faydalanabilirsiniz.

Dekoratif Boya renklerine göz atmak için Alpina Style Renk Kartelaları'na tıklayın. Dekoratif boya fiyatları için size en yakın Filli Boya Bayisi’ne gidebilir, dalgalı doku, inci doku, varak, kumlu metalik doku renk kartelası seçeneklerinden istediğiniz ton ve dokularda dekoratif boya seçimi yapabilirsiniz.

Filli Boya İç Cephe Dekoratif Boya Ürünlerimizi Görmek için tıklayınız.

Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM