İş Sağlığı ve Güvenliği

Sağlıklı ve Güvenli Bir Ortamda Çalışmayı Sağlarız

Çalışanlarımıza güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunmak temel önceliğimizdir. İşe girişlerde iş başı eğitimleri verilmesi ve kişisel koruyucu ekipman tedarik edilerek çalışanın güvenli bir şekilde işe başlaması sağlanmaktadır. Yıl içerisinde periyodik olarak tekrarlanan iş sağlığı, iş güvenliği, çevre ve ilkyardım eğitimleri ile hem çalışanlarımızın sağlığının ve güvenliğinin korunması amaçlanmakta hem de kişisel gelişimlerine katkıda bulunulması sağlanmaktadır. Her yıl periyodik olarak tekrarlanan işyeri sağlık taramaları, iş sağlığı ve güvenliği ortam ölçümleri ve risk değerlendirme çalışmaları ile işçilerimizin maruz kalabileceği muhtemel riskler izlenmekte ve yönetim programı oluşturularak mevcut risklerin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

İşyerimizde iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri için bir sağlık birimimiz olup, iş yeri hekimimiz, hemşiremiz ve sertifikalı iş güvenliği uzmanlarımız tam zamanlı olarak görev yapmaktadır.

Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM