Seçme ve Yerleştirme

Betek’i Geleceğe Taşıyacak, Sürdürülebilir Başarıyı Sağlayacak Kişileri İşe Alırız

Betek’te işe alım sürecinin amacı, üstlenecekleri pozisyonun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirecek, şirketin yapısıyla uyum göstererek şirkete sağladığı katkıyı sürekli arttırabilecek kişilerin, sağlıklı yöntemlerle ve fırsat eşitliği doğrultusunda ayrımcılık yapmadan şirkete kazandırılmasıdır.

Başvurular e-posta, web sitesi, şirket çalışanlarının ya da danışman firmaların önerileri gibi farklı kaynaklardan iletilebilir. İletilen tüm başvurular Betek İnsan Kaynakları başvuru veritabanında tutulur.

Betek’e ve pozisyona en uygun adayları işe alabilmek için İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm sorumluları görüşmeler yapmaktadır. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından görüşmelerde kişinin yetkinlikleri, kişilik özellikleri, kurum kültürüne uyumu gibi kriterlerle ilk değerlendirme yapılır. İlgili bölüm ise adayın teknik bilgisini, ekibe uygunluğunu, işi istenilen düzeyde yapacak tecrübe ve yetkinliğe sahip olup olmadığını değerlendirir ve adaya işin detaylarını aktarır. Ayrıca işe alım sürecinde objektifliği arttırmak için kişilik özellikleri ve nitelikleri belirlemeye yönelik çeşitli analiz ve testler uygulanmaktadır.

Başvurularınız için; www.kariyer.net üzerindeki ilanlarımızı takip ediniz.

Staj Uygulamamız

Betek olarak, sektörümüzün nitelikli iş gücü gelişimine katkı sağlamak ve öğrencilerin okullarda almış oldukları teorik bilgilerin uygulamalarını görebilmelerine yardımcı olmak amacıyla lise ve üniversite öğrencileri için staj imkanı sunmaktayız. Ayrıca başarılı stajyerlerimizi ilerde oluşabilecek pozisyonlara da yönlendirmekteyiz.

Şirketimizde staj yapmak isteyen öğrenciler [email protected] adresinden veya okulları aracılığıyla staj başvurusunda bulunabilirler. Yaz dönemi staj yapacak öğrencilerimiz Mayıs ayı sonuna kadar, kış dönemi staj yapacak öğrencilerimiz Ağustos ayı sonuna kadar başvuruda bulunabilirler.

 

Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM