Sosyal Hayat

Çalışanlarımızı Aile Gibi Görür, Hayatlarına Renk Katmaya Çalışırız.

Çalışanlarımızın sosyal hayatlarına katkı sağlamak ve kurum içindeki iletişimi arttırmak adına çeşitli sosyal faaliyetler düzenlenmektedir.

Spor Faaliyetleri: Her yıl “Betek Geleneksel Futbol Turnuvası” düzenlenmektedir. Ayrıca şirketler arası turnuvalara katılım gösterilmektedir. Gebze tesisleri bahçesinde kurulu halı saha çalışanlarımıza hizmet vermektedir.

Ayrıca çeşitli dönemlerde bowling turnuvası, carting turnuvası… gibi etkinlikler organize edilmektedir.

Betek Pikniği: Çalışanlarımızın aileleri ile birlikte katıldığı, çeşitli yarışmalar, animasyonlar, aktivitelerin yapıldığı, hediye çekilişlerinin olduğu geniş kapsamlı bir piknik organize edilmektedir.

Sosyal Etkinlikler: Çalışanlarımızın keyifli zaman geçirdikleri konser organizasyonları, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri, tekne gezileri … gibi etkinlikler düzenlenmektedir.

Hobi Etkinlikleri: Çalışanlarımızın iş dışında da gelişimini sağlamak adına, alanında uzman kuruluşlardan “fotoğrafçılık”, “dans”, “müzik”, “yemek” gibi hobiler için kurslar sağlanmaktadır.

Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM